Samochody osobowe

BPS Leasing zapewnia finansowanie samochodów osobowych oraz samochodów z homologacją ciężarową do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej – nowych i używanych. Oferujemy również możliwość skorzystania z licznych rabatów oraz preferencyjnych stawek ubezpieczenia.


Przygotowując ofertę finansowania, bierzemy pod uwagę takie czynniki jak rodzaj pojazdu, jego przeznaczenie, rodzaj prowadzonej działalności i wynikające z niej potrzeby inwestycyjne.


Stosujemy elastyczne podejście do ustalania opłat leasingowych. Nie wykluczamy również finansowania zwrotnego samochodów. Oferujemy szybki i wygodny proces podpisywania umowy i przekazania przedmiotu leasingu. BPS Leasing wyręcza w kontaktach z urzędem komunikacji, dostawcą oraz firmą ubezpieczeniową.


Wskaż przedmiot leasingu i dostawcę a doradcy w Oddziałach Banku Spółdzielczego w Rymanowie w porozumieniu ze specjalistami leasingowymi dopełnią wszelkich formalności na podstawie uproszczonych procedur.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Centrala Rymanów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.