Środki transportu

BPS Leasing zapewnia finansowanie niezbędnych dla Twojej działalności środków transportu zarówno uniwersalnych jak i specjalistycznych – nowych i używanych.


Przygotowując ofertę finansowania, bierzemy pod uwagę takie czynniki jak rodzaj pojazdu – samochody dostawcze, ciągniki siodłowe, przyczepy i naczepy, autobusy, pojazdy specjalnego przeznaczenia; przeznaczenie przedmiotu leasingu, rodzaj prowadzonej działalności i wynikające z niej potrzeby inwestycyjne.


Stosujemy elastyczne podejście do ustalania opłat leasingowych. Nie wykluczamy również finansowania zwrotnego pojazdów. Oferujemy szybki i wygodny proces podpisywania umowy i przekazania przedmiotu leasingu. BPS Leasing wyręcza w kontaktach z urzędem komunikacji, dostawcą oraz firmą ubezpieczeniową.


Wskaż przedmiot leasingu i dostawcę a doradcy Banku Spółdzielczego w Rymanowie w porozumieniu ze specjalistami leasingowymi dopełnią wszelkich formalności.

 

 

Formularz kontaktowy

Centrala Rymanów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.