Maszyny i urządzenia

BPS Leasing realizuje finansowanie szerokiego spektrum maszyn i urządzeń. Są to m.in. maszyny i urządzenia budowlane oraz ogólnego przeznaczenia, maszyny rolnicze, linie produkcyjne i technologiczne, wózki widłowe, urządzenia medyczne, sprzęty biurowe, urządzenia IT.


Spółka BPS Leasing dysponuje odpowiednią wiedzą podpartą doświadczeniem Grupy BPS dzięki czemu wdraża szereg nowoczesnych rozwiązań do finansowania potrzeb swoich Klientów w sposób sprawny, bezpieczny i elastyczny w zakresie nabycia nowych przedmiotów oraz wymiany posiadanych maszyn i urządzeń.


Indywidualne podejście do Klienta połączone z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań jest realizowane poprzez zespół doświadczonych pracowników, którzy jednocześnie oferują doradztwo i wsparcie w negocjacjach kontraktów.


Stosujemy elastyczne podejście do ustalania opłat leasingowych. Nie wykluczamy również finansowania zwrotnego przedmiotu leasingu. Pomocą służą zarówno doradcy Banku Spółdzielczego w Rymanowie jak i specjaliści leasingowi, ścisła współpraca których gwarantuje wysoki poziom kompetencji i doraźną pomoc w sprawach związanych z leasingiem.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Centrala Rymanów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.