Nieruchomości

Oferta leasingu nieruchomości w ramach usług BPS Leasing dotyczy finansowania istniejących bądź nowych inwestycji, w tym obiektów biurowych, hoteli, magazynów i centrów logistycznych. Ten produkt jest dedykowany dla Klientów, inwestujących w swoje aktywa operacyjne, traktując je jako źródło przychodu lub inwestycję.


Oferta jest skierowana do obecnych i potencjalnych Klientów Grupy. Jest ona ściśle dostosowana do potrzeb inwestycyjnych i stąd jej indywidualny charakter, warunkujący poziom finansowania, poziom zabezpieczeń oraz warunki finansowe. Dzięki profesjonalnej kadrze oraz zapleczu finansowemu Banku Spółdzielczego w Rymanowie zapewniamy najwyższy poziom usług oraz doradztwo i wsparcie w negocjacjach kontraktów.


Stosujemy elastyczne podejście do ustalania opłat leasingowych. Nie wykluczamy również finansowania zwrotnego nieruchomości dla Klientów Banku Spółdzielczego w Rymanowie i zrzeszonych Banków Spółdzielczych, dającego zastrzyk gotówki w postaci uwolnionego kapitału poprzez wykup sfinansowanej nieruchomości lub możliwość zrefinansowania na bardziej korzystnych warunkach istniejącego kredytu inwestycyjnego. Uzyskaną gotówkę Klient może przeznaczyć na modernizacje lub dalsze inwestycje.


Pomocą służą zarówno doradcy Banku Spółdzielczego w Rymanowie jak i specjaliści leasingowi, ścisła współpraca których gwarantuje wysoki poziom kompetencji i doraźną pomoc w sprawach związanych z leasingiem.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Centrala Rymanów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.