POS

Spółka IT Card S.A. to profesjonalna firma założona przez Banki Spółdzielcze zainteresowane rozwojem nowoczesnej, elektronicznej bankowości samoobsługowej z wykorzystaniem kart płatniczych. Naszym strategicznym celem jest uniezależnienie banków spółdzielczych od zewnętrznych ośrodków oferujących  usługi autoryzacji i  przetwarzania transakcji kartowych, przy zachowaniu kluczowej zasady optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości standardów operacyjnych.

Kierujemy się przekonaniem, że istotą działalności  banków jest  bezpośrednia obsługa klientów.  Naszą rolą jest zarządzanie najnowocześniejszymi  technologiami i systemami  operacyjnymi  umożliwiającymi bankom oferowanie swoim klientom obsługi na poziomie i na miarę oczekiwań XXI wieku.

Oferujemy zatem naszym współzałożycielom i kontrahentom najnowsze, sprawdzone i certyfikowane w świecie technologie w zakresie wydawania, autoryzacji, przetwarzania oraz kompleksowej obsługi transakcji dokonywanych przy użyciu kart płatniczych w bankomatach i terminalach POS.

Zapewniamy wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, certyfikowane przez międzynarodowe organizacje płatnicze Visa i MasterCard. Nasze systemy operacyjne są gotowe do podjęcia najnowszych wyzwań technologicznych, takich jak obsługa kart chipowych, kart bezstykowych czy transakcji typu Cash-Back. Jesteśmy otwarci na rewolucyjne technologicznie zmiany i szybkie dostosowanie systemów informatycznych do nowych warunków rynkowych.

Wiemy jak to się robi ! Nasi profesjonaliści to uznani w Polsce fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i unikalną, praktyczną  wiedzą z zakresu wydawania kart i obsługi transakcji kartowych w bankomatach i POSach. Wielu z nas legitymuje się pionierskimi osiągnięciami w tworzeniu bankowych ofert kartowych, budowaniu i obsłudze sieci bankomatów oraz sieci akceptantów transakcji kartowych w Polsce.

Oferowany terminal płatniczy Hypercom Optimum T4230 to nowoczesny, niezawodny terminal, bazujący na bezprzewodowej łączności GPRS, który alternatywnie może działać również w oparciu o łączność Ethernet. Jest on idealnym rozwiązaniem do obsługi transakcji bezgotówkowych kartą z paskiem magnetycznym lub kartą chipową. Przyjazny dla użytkownika, spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa i użytkowania (24 MB pamięci, procesor ARM9, zapewniający szybki przebieg transakcji oraz możliwość instalacji wielu aplikacji na jednym terminalu).

Drugim zintegrowanym elementem oferowanego terminala jest zewnętrzny
PIN PAD VeriFone PP 1000SE z czytnikiem zbliżeniowym. Poza bezpiecznym wprowadzeniem kodu PIN umożliwia on przeprowadzanie transakcji kartą zbliżeniową.

  • płatności dokonywane za pomocą kart zbliżeniowych (bezstykowych) to wygodna, nowoczesna, szybka i bezpieczna forma płatności

  • coraz więcej kart płatniczych emitowanych przez polskie banki to karty zbliżeniowe

  • możliwość szybkiego dokonywania płatności o niskiej wartości (płatność trwa mniej niż sekundę, sama transakcja kilka sekund)

  • wysokie bezpieczeństwo dzięki zaawansowanej technologii rozwiązań i kryptografii.

 
Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą w Oddziałach Banku Spółdzielczego w Rymanowie

Więcej informacji można również uzyskać na stronie internetowej: http://www.itcard.pl

 

Formularz kontaktowy

Centrala Rymanów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.