Kredyt odnawialny w ROR

KREDYT ODNAWIALNY W ROR 

Przyznany kredyt zwiększa stan wolnych środków, do wysokości których posiadacz rachunku może realizować wypłaty gotówkowe i bezgotówkowe. Każda spłata całości lub części kredytu powoduje, iż odnawia się on o spłaconą część i może być wykorzystywany wielokrotnie w okresie ważności umowy.  Kredyt odnawialny może być udzielony na okres 12 miesięcy z możliwością   przedłużenia umowy kredytu na następny okres.  

Korzyści:

  • Odnawialny kredyt w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym to wygodna i elastyczna forma kredytowania, 

  •  Odsetki naliczane są od rzeczywistej wysokości zadłużenia w rachunku,

  •  Bank nie nalicza prowizji od niewykorzystanej kwoty kredytu,

  •  minimum formalności,

  •  szybka decyzja kredytowy

Oprocentowanie:

Oprocentowanie stałe 8,50% w skali roku.

Przykład reprezentatywny dla kredytu odnawialnego dla posiadaczy Konta osobistego

RRSO dla reprezentatywnego przykładu na dzień  22.10.2015r. dla klienta posiadającego kredyt odnawialny w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym  wynosi  12.7023 % przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 5 000 zł, oprocentowanie zmienne w wysokości 8.50% w stosunku rocznym, na okres 12 miesięcy, kredyt w pełni  wykorzystany przez cały okres kredytowania, odsetki płatne na koniec każdego miesiąca, jednorazowa spłata kapitału na koniec okresu kredytowania. Całkowity koszt kredytu wynosi 593,52 zł, na który składają się odsetki w wysokości 428.52 zł, prowizja przygotowawcza 40,00, prowizja za udzielenie kredytu 125,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę wynosi 5 593,52 zł.

* Powyższe informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.

 

Dokumenty do pobrania:

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Centrala Rymanów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.